У Швейцарії створили найшвидшу в світі зарядну станцію

Швейцарський технологічний гігант ABB випустив найшвидше в світі зарядний пристрій для електромобілів. Він буде доступний в Європі до кінця 2021 року. Про це повідомляє Euronews.

Новий модульний зарядний пристрій Terra 360 може заряджати до чотирьох автомобілів одночасно. Це означає, що водіям не потрібно чекати, якщо хтось інший вже заряджається попереду на заправній станції – вони просто підключаються до іншої розетки.

Пристрій може повністю зарядити будь-який електромобіль за 15 хвилин. А для подолання відстані до 100 км знадобиться менше, ніж 3 хвилини зарядки.

ABB відзначає зростання попиту на зарядні пристрої та продала більше 460 000 зарядних одиниць для електромобілів на більш ніж 88 ринках з моменту виходу на ринок електромобілів в 2010 році.

«Оскільки уряди в усьому світі розробляють державну політику, яка підтримує електромобілі та зарядні мережі для боротьби зі зміною клімату, попит на інфраструктуру для зарядки електромобілів, особливо на швидкі, зручні і прості в експлуатації зарядні станції, як ніколи високий», – каже Франк Мюлон, президент підрозділу електромобілів ABB.

До кінця року зарядні пристрої з’являться на ринку в Європі і Сполучених Штатах, а в Латинській Америці і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – у 2022 році.

фото: ABB

 

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату 

Responsible Future допомагає компаніям в Україні визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>