General Motors

General Motors перенавчає працівників, щоб випускати електрокари

Автомобільна копорація General Motors заснувала Автомобільний виробничий електротехнічний коледж (Automotive Manufacturing Electrical College, AMEC) для навчання нинішніх і майбутніх працівників роботі з електричними системами в її майбутніх автомобілях.

Раніше корпорація заявила, що хоче прересадити всіх в електромобілі і вже до 2025 року планує запропонувати світові 30 повністю електричних моделей.

«Щоб досягти нашого повністю електричного майбутнього, ми розуміємо важливість створення можливостей для нинішніх і майбутніх працівників приєднатися до нас у нашій подорожі. Ось чому ми відкрили AMEC, щоб навчати нинішніх і майбутніх працівників роботі з електричними системами майбутніх автомобілів GM, що швидко розвиваються», – ідеться в повідомленні корпорації.

Тут наголошують, що виробництво електромобілів залежить не тільки від підприємств, здатних випускати автівки на батарейках, а й потребує кваліфікованих кадрів.

«Один із головних пріоритетів GM – навчати і розвивати технічних лідерів», – прокоментував Джейсон Гаррісон, співзасновник AMEC і керівник з електричної інтеграції та навчання.

Студенти AMEC вивчатимуть електричні процеси, схеми, діагностику, збирання і багато чого іншого під час денного практичного навчання в Глобальному технічному центрі GM в Уоррене, штат Мічиган (США). Навчання триватиме від 6 до 12 місяців, перш ніж фахівець перейде до роботи на одному з підприємств GM. Наприклад, до Wentzville Assembly, де нині виробляють Chevrolet Colorado і GMC Canyon.

Ба більше, учасникам програми виплачується заробітна плата в повному розмірі протягом періоду навчання. Вони також отримують повний спектр пільг, як-от медичне обслуговування, пенсійні накопичення і знижки на автомобілі GM Family First.

Нині AMEC приймає заявки на численні штатні посади, і хоча досвід роботи у виробничому середовищі є плюсом, попередній досвід роботи з електрикою не вимагається.

Читати також:

фото: General Motors