Ford інвестує в електромобілі $22 млрд

Компанія Ford має намір подвоїти інвестиції в електромобілі. Зокрема, до 2025 року вона збільшить їх до $22 млрд. Раніше Ford обіцяв витратити до 2022 року на розробку електромобілів $11,5 млрд.

За словами генерального директора Ford Джима Фарлі, загалом компанія планує збільшити інвестиції в електричні і самоврядні транспортні засоби до $29 млрд. Йдеться і про власні моделі, і про моделі, розроблені разом із партнерами. Він припустив, що Ford також витратить додаткову суму на виробництво акумуляторів самостійно або з партнерами.

Фарлі пояснив, що електромобілі особливо важливі для люксового бренду Ford Lincoln і лінійки комерційних автомобілів Transit.

Генеральний директор висловив упевненість, що Ford «робить усе можливе і нікому не поступиться своїми позиціями» у перегонах за електрифікацію.

«Ми прискорюємо виконання всіх наших планів – долаючи обмеження, збільшуючи ємність акумуляторів, знижуючи витрати і збільшуючи кількість електромобілів у нашому плані виробничого циклу», – сказав Джим Фарлі.

Читати також:

фото: ford.com