Нині у світі налічується 326 млн вуличних ліхтарів, а до кінця 2029 року їх кількість перевищить 361 млн. Відповідний прогноз зробили експерти Northeast Group.
У цілому, за прогнозами, світлодіодні і розумні вуличні ліхтарі становитимуть відповідно 73% і 23% від загального ринку вуличних ліхтарів.
Сьогодні міста по всьому світу прагнуть заощадити гроші і закласти основи для розбудови розумної інфраструктури, що пов’язано з мобільністю, громадською безпекою, екологічністю тощо.
Чверть усіх вуличних ліхтарів у світі вже переобладнано на світлодіоди, підключено понад 10 млн розумних вуличних ліхтарів
За останнім ринковим прогнозом Northeast Group, глобальні інвестиції у світлодіодне і інтелектуальне вуличне освітлення, а також в додаткові датчики, підключені до інфраструктури вуличного освітлення складуть протягом наступного десятиліття $28,1 млрд.
Читати також:
- До 2025 року в світі буде 26 розумних міст
- Siemens планує збудувати «розумне місто» на околицях Берліна
- Міста почали позиціонувати себе як «кліматичний притулок»
- Велосипеди в Амстердамі генерують електрику для потреб міста
- Гельсінкі – одне з найекологічніших міст світу
- Плавучі міста – реальність найближчого майбутнього
✔Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад