У Британії набирає обертів екологізація салонів краси

У Великобританії, де налічується понад 43 000 перукарень та салонів краси, їхні власники роблять невеликі кроки, що мають велике значення для людей і природи. Загалом в цій індустрії зайнято 250 000 працівників.

Як приклад – салон Mewies & Co в Чарнвуді, про який пише The Guardian. Його власник Ден Мьюіс інвестував у низку заходів, спрямованих на підвищення екологічності. Він встановив еко-лійки, щоб зменшити кількість використовуваної води, і замінив бавовняні рушники на біорозкладні.

Окрім того, стилістів салону заохочують більше фарбувати вручну, щоб зменшити кількість фольги або сітки, використовуваної при фарбуванні волосся, а до кінця року планує додати заправну станцію.

Responsible Future допоможе розробити стратегії сталого розвитку, інтегрувати Цілі сталого розвитку в діяльність вашого підприємства і стати трендсеттером змін

Також у Mewies & Co пропагується здоровий спосіб життя. Тут є студія йоги, фахівці з рефлексотерапії, що пропонують, наприклад, процедури з голковколювання.

За словами власника, нині салон споживає набагато менше електроенергії і води, немає необхідності встановлювати більшу пральну машину і сушарку. Салон також залучив нових клієнтів, які поділяють зміни і обирають екологічно чистий салон.

«Клієнти відчувають, що вони роблять щось корисне для екології, не обтяжуючи себе зайвими турботами. Вони розповідають своїм друзям, що ходять в екологічно чистий салон. Я думаю, що і мої працівники стали щасливішими. Вони працюють там, де дійсно піклуються про них і про те, що відбувається в світі», – каже власник салону.

фото: unsplash.com/@atikahakhtar