Гірськолижні курорти Vail Resorts використовують енергію вітру і обіцяють нуль викидів до 2030 року

Гірськолижні курорти Vail Resorts (США) взяли на себе зобов’язання досягти до 2030 нульового операційного сліду і використовувати енергію виключно з поновлюваних джерел.
Це передбачено програмою Commitment to Zero, де пом’якшення наслідків зміни клімату визначено пріоритетом зусиль компанії.
За даними Vail Daily, два роки тому Vail Resorts оголосила про партнерство зі світовим лідером у галузі поновлюваних джерел енергії Ørsted, щоб реалізувати проект Plum Creek Wind в окрузі Вейн, штат Небраска. Кількість енергії вітру, яку Vail Resorts зобов’язалася придбати, була еквівалентно 100% електроенергії, споживаної компанією в Північній Америці на той час. Відтоді компанія придбала 17 невеликих гірськолижних курортів у США і тепер володіє курортами в 15 штатах і трьох країнах.
Нещодавно компанія також оголосила про свою участь у проєкті Elektron Solar, який забезпечить поновлювану енергію на 100% у Парк-Сіті-Маунтін. До того ж, на місцевому рівні Vail Resorts є спонсором нового об’єкта сонячної енергії Xcel Energy в Колорадо через програму Renewable Connect. Усі разом її ініціативи дозволять Vail Resorts забезпечити 93% електроенергії з поновлюваних джерел на курортах вже до 2023 року.
Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

 

фото: vailresorts.com