пивоварня Carlsberg

Carlsberg Ukraine звітує за програмою сталого розвитку

Нуль вуглецевого сліду, нуль втрат води, нуль безвідповідального споживання і нуль нещасних випадків – чотири основні цілі глобальної програми зі сталого розвитку Carlsberg Group. Вона є частиною стратегії компанії до 2022 і до 2030 року.

Днями пивоварна компанія Carlsberg Ukraine опублікувала свій звіт за програмою зі сталого розвитку «Ціль 4 нулі: разом заради майбутнього» за 2019 рік. Серед результатів – оборотна скляна пляшка як спосіб знизити викиди вуглецю. Зокрема, за минулий рік повернули і повторно використали 44% скляної тари.

Також Carlsberg Ukraine виробляє один із видів біопалива – біогаз, який утворюється при мікробіологічному розкладанні метановим угрупованням біомаси чи біовідходів, твердих і рідких органічних відходів. У 2019 році біогазом було заміщено 11% природного газу.

Щодо водозбереження на виробництві, наразі Carlsberg Ukraine використовує 2,45 гл/гл для виготовлення пива. Водночас встановлена до 2022 року ціль – використовувати 2,5 гл/гл.

Водночас пивний бренд розширює асортимент безалкогольної продукції, «щоб споживач завжди мав альтернативу вибору». У 2019 році портфель безалкогольних брендів компанії розширився на 4% у порівнянні з 2015 роком.

Також компанія назвиає захист життя і здоров’я працівників та підрядників пріоритетом і звітує про проведене навчання та заходи безпеки.

Читайте також:

фото: carlsbergukraine.com