пивной фургон Budweiser

Anheuser-Busch розвозитиме пиво на електрокарах-вантажівках

Міжнародний пивоварний концерн Anheuser-Busch, якому належать відомі бренди Budweiser і Stella Artois, запускає найбільший парк електрокарів-вантажівок у Північній Америці. Він закуповує 21 автівку виробництва BYD і реалізовує в такий спосіб ініціативу щодо підвищення сталості складування й транспортування продукції.

«Ми прагнемо привести нашу галузь до більш сталого майбутнього, скоротивши викиди вуглецю в нашому ланцюгу створення вартості на 25% до 2025 року», – сказала віце-президент із закупівель для сталого розвитку в Anheuser-Busch Енджі Слотер (Angie Slaughter) у прес-релізі. Отже пивовар запроваджує парк із нульовим рівнем викидів.

Новий проект The Zero Emission Beverage Handling and Distribution at Scale передбачає тестування можливостей повністю електричних транспортних засобів у ширшому масштабі, ніж раніше. Протягом останніх кількох років BYD співпрацював із численними компаніями для пілотування своїх важких вантажівок. І нещодавно дебютував ни ринках Європи.

Портфель пивних брендів Anheuser-Busch складається з глобальних ТМ: Budweiser, Corona Extra, Stella Artois, міжнародних ТМ Hoegaarden, Leffe, Beck’s, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, а також локальних ТМ «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське».

В Україні виробнича мережа Anheuser-Busch складається з трьох пивоварних заводів, зокрема в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Читайте також: 

 

фото: AnheuserBusch