мобильное приложение OneSave/Day

Студент розробив мобільний додаток, який щодня підказує як рятувати світ

19-річний студент із Франції Максим Леру (Maxime Leroux) розробив мобільний додаток OneSave/Day і створює онлайн-спільноту людей, які щодня прагнуть до дій заради порятунку планети.

У блозі він написав, що вивчає міжнародний менеджмент і сталий розвиток в Марселі, що на півдні Франції, і ніколи не був активістом із захисту клімату чи розробником додатків. Утім, кілька місяців тому під час літніх канікул побачив багато новин про кліматичні зміни й усвідомив катастрофічність ситуації.

«Я був у шоці і вирішив діяти. Єдина проблема, з якою я зіткнувся, полягала в тому, що я уявлення не мав, що робити щодня і що насправді могло би вплинути і пом’якшити зміни клімату», –  розповів підліток. Саме тоді в нього народилася ідея зробити додаток, який підказуватиме одну просту дію щодня, яку легко реалізувати будь-кому в повсякденному житті.

Усі, хто встановлюють цей безкоштовний додаток, отримують щоранку о 10 годині повідомлення – виклик дня. Наприклад, виключити усі зайві електричні прилади в оселі, утриматися від онлайн-шопінгу чи підтримати місцевих виробників продуктів харчування.

View this post on Instagram

Very easy to integrate in your daily life. ✔️

A post shared by #OneSaveADay (@onesaveaday) on

«Уявіть, що 100 000 людей водночас прибирають один шматок сміття. Результат має бути вражаючим», – пояснює автор ідеї.

фото: unsplash.com/@onesaveaday