дерева Yves Rocher

Yves Rocher висадив 100 000 дерев в Україні

Фонд Yves Rocher спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація агроекологів України» висадили 100 000 дерев у Народицькому районі Житомирської області.

“Незважаючи на умови карантину та пожежної небезпеки у Житомирському районі в квітні, цьогорічна висадка дерев реалізувалась… Висаджено запланований обсяг саджанців сосни та берези з дотриманням усіх правил особистої гігієни, безпеки та рекомендацій місцевої громади щодо роботи в умовах Сovid-19. Тепер у Житомирській області стало на 100 тисяч дерев більше, які через 5-10 років утворять густий ліс”, – повідомили в компанїї.

Yves Rocher висаджує дерева вже не перший рік в Україні. Зокрема, у Львівській, а також Житомирській області, грунти якої сильно постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та були виведені з сільськогосподарського вжитку через їх непридатність.

У цілому станом на 2020 рік бренд Yves Rocher вже висадив 606 400 дерев в Україні. Його глобальною програмою «Озеленимо планету разом» передбачено висадку 100 млн  дерев по всьому світу до кінця 2020 року.

Кожен покупець продукції Yves Rocher може долучитися до даного проєкту. Адже бренд висаджує дерево за кожну покупку екопродуктів Yves Rocher, за оформлення кожної картки лояльності у бутиках Yves Rocher, при виборі покупцем опції «1 висаджене дерево» під час онлайн-заказу тощо.

Читайте також:

фото: Yves Rocher