Volvo відмовиться від шкіри до 2030 року

Шведський автовиробник Volvo Cars планує з 2030 року випускати виключно електрокари, в яких не буде використовуватися шкіра тварин, а на виготовлення більшості деталей підуть біо- і перероблені матеріали. Цей крок узгоджується зі стратегією компанії на шляху до сталого розвитку.

У найближчі роки Volvo Cars представить абсолютно нове сімейство електромобілів. Починаючи з нового C40 Recharge, всі нові повністю електричні моделі Volvo будуть без шкіри. Нині Volvo активно працює над пошуком високоякісних і екологічно безпечних джерел багатьох матеріалів, що використовуються в автомобільній промисловості.

До 2025 року компанія прагне до того, щоб 25% матеріалів у нових автомобілях Volvo були з перероблених або з матеріалів на біологічній основі, оскільки до 2040 року компанія планує стати бізнесом із повністю замкнутим циклом.

Окрім того, в межах своїх планів боротьби зі зміною клімату вона також прагне до того, щоб всі її безпосередні постачальники, в тому числі постачальники матеріалів, до 2025 року використовували 100% відновлювані джерела енергії.

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності, визначитися з пріоритетами та вийти на траєкторію сталого розвитку. Замовити консультацію >>>

Прагнення компанії до створення інтер’єрів без шкіри також викликано побоюваннями з приводу негативного впливу тваринництва на довкілля, вирубку лісів. За оцінками, на тваринництво припадає близько 14% світових викидів парникових газів у результаті діяльності людини, при цьому більша частина припадає на тваринництво.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами

 

Читати також: