реки Украины

Українці зможуть поскаржитися на екологічні порушення в SaveEcoBot

Відтепер українці зможуть поскаржитися на екологічні порушення в чат-боті SaveEcoBot. Відповідний функціонал презентували громадська організація «SaveDnipro», Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, керівники Держпродспоживслужби та Державної екологічної інспекції України.

Зокрема, поскаржитися можна на один або кілька типів забруднення, як-от забруднення води, грунту, повітря, на відходи і навіть на шум. Скаргу можна подати до Державної екологічної інспекції, Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів або до органів місцевої влади. Чат-бот автоматично згенерує скаргу у відповідну форму.

SaveEcoBot

За словами державних службовців, відповідний сервіс дозволить швидко знаходити та притягувати до відповідальності порушників.

SaveEcoBot – це єдиний в Україні екологічний чат-бот, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля. Він включає в себе чат-боти у Telegram, Viber, Facebook Messenger і мапу забруднення атмосферного повітря. Дані про якість повітря в Україні збираються зі всіх наявних станцій моніторингу якості повітря – державних, громадських, комерційних.

Нині SaveEcoBot агрегує всю наявну в Україні екологічну інформацію про забруднювачів, яка зберігається і передається онлайн.

Читати також: