приложение EcoHike

У Карпатах зібрали тонну сміття завдяки додатку EcoHike

За три місяці туристи та волонтери зібрали понад 1000 кілограмів сміття. Завдяки додатку EcoHike вони створили понад 60 міток, більшість з цих позначок розташована в межах українських Карпат. До еко-дій долучилися і поодинокі активісти, і цілі організації. Наприклад, представники однієї з компаній пройшли понад 130 км маршруту, очищаючи Карпатські гори від сміття.

“Ми прагнули зробити свій вклад у покращення екологічної ситуації в Україні, що можна було досягти, лише об`єднавши зусилля багатьох небайдужих людей. І зараз ми бачимо, що таких людей дійсно багато і разом ми можемо надзвичайне. Наша команда збирається також вдосконалювати додаток, щоб залучити якомога більше активістів для прибирання”,коментує Юрій Голованов, консультант GlobalLogic і лідер проекту EcoHike.

Загалом в додатку зареєстровано понад 1000 користувачів, проте їх справжня кількість може бути і більшою. Його розробники продовжують розширювати функціонал. Зокрема, в планах – додати можливість прокладати маршрути з урахуванням міток, можливість позначати місця, де можна викинути сміття, впровадити елементи гейміфікації та зробити нагороди для найактивніших користувачів тощо.

EcoHike створила львівська команда GlobalLogic. Розробка та тестування застосунку тривали майже рік. Додаток  можна завантажити і для iOS, і для Android.