Facebook Climate Science Information Center

Facebook розвінчуватиме міфи про зміну клімату

Соціальна мережа Facebook оголосила, що розвінчуватиме найпоширеніші міфи про зміну клімату. До публікацій користувачів дадаватимуться мітки, яки перенаправлятимуть до нового розділу в його Інформаційному центрі з науки про клімат. Там містимуться факти, що спростовують міфи. У тому числі – що занадто велика кількість вуглекислого газу в атмосфері завдає шкоди рослинному світу на Землі, а популяція білих ведмедів скорочується через глобальне потепління.

 

Компанія заявила, що покладатиметься на експертів з Університету Джорджа Мейсона, Єльської програми з кліматичних комунікацій та Кембриджського університету для виявлення і розвінчання міфів про зміну клімату.

«Поширення руйнівною брехні ставить під загрозу рівень міжнародного співробітництва, необхідний для протистояння катастрофічному глобальному потеплінню. Facebook знаходиться в унікальному становищі, щоб протистояти поширенню дезінформації в Інтернеті, і новий кліматичний розділ «руйнування міфів» є важливим кроком на шляху до розвінчання небезпечної брехні», – заявив Сандер ван дер Лінден з Кембриджського університету в заяві Facebook.

Facebook заявив, що його Інформаційний центр з науки про клімат існує, щоб пов’язувати користувачів «з науковими новинами, доступною інформацією і корисними ресурсами від провідних світових організацій зі зміни клімату».

Нині доступ до Інформаційного центру є у користувачів соцмережі на території Франції, Німеччини, Великобританії, США. Відтепер він також буде доступний у Бельгії, Бразилії, Канаді, Індії, Індонезії, Ірландії, Мексиці, Нідерландах, Нігерії, Іспанії, Південній Африці та на Тайвані.

Користувачів із інших країн Facebook перенаправлятиме на Програму ООН з довкілля, коли ті шукатимуть терміни, пов’язані з кліматом.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

фото: fb.com