туман в горах

Пронад 600 компаній об’єдналися в мережу, щоб прискорити глобальні зусилля з декарбонізації

Пронад 600 провідних міжнародних компаній запускають нову мережу, щоб підвищити стійкість до зміни клімату та потенційних економічних потрясінь, як-от пандемія коронавірусу. Зокрема, щоб допомогти компаніям, містам і урядам протистояти глобальним економічним та екологічним проблемам.

Нова група об’єднує підприємства з доходом від $3 трлн, в яких працює понад 10 млн людей у 150 країнах. Серед глобальних гравців, що підтримують запуск нової бізнес-мережі – HSBC, Intel, Arup і Tesco. Загалом тут представлені ріноманітні галузі – від фінансів до роздрібної торгівлі, технологій, машинобудування та IT.

Група співпрацюватиме з аналітичним центром The Resilience Shift і організацією Resilience First. Спектр залучених підприємств варіюється від Perkins & Will (Dar Group) до WSP, NBC Universal International і Lloyds Register Foundation.

Нова мережа буде зосереджена на допомозі в створенні умов для відновлення економіки після COVID і прагненні до нульових викидів, а також на підтримку Дорожньої карти COP і Десятиліття дій ООН.

Вона також буде зосереджена на більш широких питаннях, у тому числі – складні взаємозалежності міжнародної торгівлі, сталість ланцюгів постачань, цифрові трансформації та кібербезпека.

Читати також: