авто Tesla

Ілон Маск пожертвував $1 млн на висадження дерев і змінив своє ім’я в Twitter

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск підтримав кампанію #TeamTrees, яку блогер Джиммі Дональдсон, відомий як MrBeast, запустив разом з Arbor Day Foundation. Ця некомерційна організація висаджує дерева на місці лісових пожеж в Каліфорнії та Орегоні. Мета проекту – зібрати гроші на висадження 20 млн дерев до кінця 2020 року.

Минулого тижня Дональдсон оголосив про старт акції і привернув до неї інших YouTube-блогерів. За правилами кампанії, вартість висадження одного дерева становить $1. Уже до вечора 29 жовтня було зібрано понад $6 млн, яких вистачить на висадження понад 6 млн дерев, зазначає Mind.ua з посиланням на Forbes.

Ілон Маск звернув увагу на твіт Доналдсона і поцікавився, де висаджують дерева. Йому пояснили, в чому суть кампанії і порадили зазирнути на сайт Arbor Day Foundation. Маск відреагував наступного дня в Twitter: «Здається, все це законно, пожертвую 1 млн дерев».

https://twitter.com/MKBHD/status/1188963245719207936

Окрім того, мільярдер змінив своє ім’я в Twitter на Treelon, а на аватарку поставив зображення дерев.

Ілон Маск – не єдиний підприємець, який підтримав кампанію. Через годину після того, як засновник Tesla зробив пожертву, в списку доброчинців на сайті компанії з’явилося ім’я гендиректора Twitter, мільярдера Джека Дорсі. Згідно з інформацією з сайту проекту, Дорсі пожертвував $150 000.

фото: unsplash.com