De Beers і National Geographic разом захищатимуть річку Окаванго в Африці

Найбільша в світі компанія з видобутку і продажу алмазів De Beers стала партнером телемережі National Geographic. Разом вони захищатимуть річку Окаванго, яка є однією з найважливіших екосистем Африки. Нині вона потерпає через зміни клімату, вирубки прилеглих лісів і сільського господарства.

Зокрема, De Beers підтримуватиме проєкт Okavango Eternal протягом п’яти років. Він передбачає захист басейну і дельти Окаванго завдяки фінансуванню природоохоронних досліджень, підвищення обізнаності місцевих жителів і надання їм можливостей для працевлаштування.

На відміну від дельти, басейн не має охоронного статусу. Втім він є джерелом води для дельти Окаванго в Ботсавані, а дельта Окаванго є домом для левів, гепардів, сотень видів птахів і найбільшої, що залишилася, популяції слонів. То, заявили партнери проєкту, захист цієї екосистемі має важливе значення для захисту дикої природи.

 

De Beers хоче, щоб проєкт створив «самодостатню економіку туризму, засновану на збереженні природних ресурсів», яка буде підтримувати місцеві спільноти регіону. Партнери планують досягти цього шляхом

Окрім підвищення обізнаності про важливість дельти, фінансування природоохоронних досліджень і створення можливостей працевлаштування, партнери планують підтримувати місцеві громади шляхом надання води, забезпечення продовольчої безпеки, а також забезпечення довгострокового захисту дикої природи.

Читати також: