Nest Hubs від Google попереджатиме про забруднення довкілля і дим поблизу

Компанія Google анонсувала, що додасть дані про якість повітря на свої розумні дисплеї Nest Hub. Нова функція поки доступна тільки на деяких територій США, де дасть користувачам уявлення про ризики через забруднення повітря, довкілля.

“У період між сезоном лісових пожеж і зусиллями зі скорочення забруднення повітря як ніколи важливо знати про якість повітря у вашому районі. Ось чому, починаючи з сьогоднішнього дня, ми додали інформацію про якість повітря на екран Ambient на Nest Hubs, щоб ви могли бути в курсі завдяки лише одному погляду”, – повідомили в Google.

Позначка індексу якості повітря AQI з’явиться на віджеті годинника і погоди на екрані Ambient Nest Hub. Дані надходять від Агентства з охорони довкілля, яке оцінює якість повітря за шкалою від 0 до 500, де нуль означає найкращу якість повітря.

На дисплеї доступний також рейтинг за кольорами щодо поточного стану якості повітря поряд. Більш високі значення означають більш забруднене повітря. Кожен колір відповідає за категорію якості: гарне, помірне, нездорове для чутливих груп, нездорове, дуже нездорове і небезпечне.

Дізнатися про стан можна також за голосовю командою: “Яка якість повітря поруч зі мною?”. Nest Hub надішле оповіщення, коли якість повітря знизиться до нездорового рівня.

фото: google.com

Читати також: Розроблено годинник, що відслідковує кліматичні зміни

 

Responsible Future – консалтингова агенція, що спеціалізується на питаннях сталого розвитку і співпрацює з багатьма лідерами бізнесу, некомерційними організаціями, ПРООН в Україні. Допомагаємо компаніям із різних секторів у розробці стратегій сталого розвитку, налагодженні комунікації зі стейкхолдерами і посиленні конкурентних позицій через управління економічним, соціальним і екологічним впливом. Замовити консультацію >>>