Absolut не використовуватиме викопне паливо з 2025 року

До 2025 року усе виробництво горілчаної продукції Absolut  відбуватиметься без використання викопних видів палива. Такий намір компанії-виробника є частиною ще більшої амбіції – знизити викиди вуглецю до 2030 року, а не компенсувати їх. Про нові амбіції оголошено в останньому звіті компанії про сталий розвиток.

«Ми поставили проміжні цілі до 2025 року, як-от досягти виробництва без викопного палива на 100%  і скоротити викиди вуглецю від вирощування пшениці на 10%. Це сходинки до досягнення наших цілей до 2030 року», – йдеться у звіті. Компанія має на меті, розпочати вже до 2030 року випуск Absolut Vodka із нульовим викидом вуглецю.

Для досягнення цілей The Absolut Company працює разом із Paboco Paper Bottle Community і Ellen MacArthur Foundation над кількома ініціативами. Зокрема, над розробкою зеленої упаковки, просуванням сталого сільського господарстві.

Нещодавно ми в Responsible Future розповідали про те, що Absolut випробує паперові пляшки для Absolut Vodka і Absolut Mixt. Прототипи будуть на 100% складатися з переробленого матеріалу: 57% паперу і 43% переробленого пластику. Нині пластик використовується для створення бар’єрного шару для пляшок, але Absolut працює над створенням на 100% біоорганічних матеріалів.

Також компанія працює зі своїми партнерами по всьому ланцюгу постачань, щоб допомогти їм перейти до замкненого циклу, і докладає зусиль для реалізації принципів екологічного проєктування, дизайну для скорочення викидів упродовж життєвого циклу 50% своєї продукції до 2021 року і 100% нової продукції до 2022 року.

Компанія також заявляє, що вже досягла прогресу у просуванні до мети 2030 року. Два роки тому вона почала використовувати спиртові відходи в якості палива на лікеро-горілчаному заводі. Тож тепер Absolut використовує таким чином усі свої відходи спирту.

Водночас вона працює над підвищенням енергоефективності, включаючи перехід на світлодіодне освітлення, оптимізацію насосів і поетапну відмову від автомобілів, що працюють на викопному паливі, зі свого автомобільного парку.

Читайте також: