Pernod Ricard

Горілчані бренди долучилися до випуску антисептичних гелів

Французька компанія Pernod Ricard, яка виробляє Jameson Irish Whisky й горілку Absolut, долучається до випуску антисептичних гелів для рук. Аналогічний крок робить і британський гігант Diageo, яка володіє горілчаним брендом Smirnoff, віскі Johnnie Walker і пивом Guinness.

Pernod Ricard розпочне виробництво дезинфікуючого засобу для рук на всіх своїх американських лікеро-горілчаних заводах. До того ж,  зобов’язалась на безоплатній основі поставити 70 000 літрів чистого спирту компанії Laboratoire Cooper, яка поставляє антисептичні гелі для рук в усі аптеки Франції.

Тим часом Diageo, відповідно до її офіційного повідомлення, надасть 2 млн літрів алкоголю для підтримки виробництва антибактеріального гелю. Етиловий спирт міцністю 96%, який традиційно використовується для виробництва джина і горілки, буде передано промисловим партнерам. Його вистачить на виробництво 8 млн флаконів по 250 мл. Насамперед, для медичних працівників багатьох країн, у тому числі – у Великобританії, Італії, США, Бразилії та Кенії.

Читайте також: