Антисептик замість парфумів. Бренди перепрофілюються на виробництво розчинів проти коронавірусу

Одразу кілька косметичних компаній і брендів оголосили про переведення частини своїх виробничих потужностей на випуск антисептиків. Слідом за французською корпорацією LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy), яка переобладнала лінії з виробництва парфумів та косметики марок Christian Dior, Guerlain і Givenchy під виробництво дезинфікуючих засобів, про відповідні дії оголосили компанії L’Oréal та Coty.

Гігант індустрії краси L’Oréal анонсував широку кампанію солідарності в боротьбі з коронавірусом. Компанія налагоджує масове виробництво водно-спиртових розчинів для європейських органів охорони здоров’я, а також пообіцяла 1 млн євро асоціаціям, які працюють із нужденними. Зокрема, 20 тис флаконів по 400 мл буде вироблено на фабриці Sicos, що в Каудрі, й запропоновано медичним працівникам у цьому районі.

Бренд La Roche-Posay, що належить L’Oréal, поставлятиме дезінфікуючий гель для рук у лікарні, будинки престарілих та партнерські аптеки по всій Європі. Тим часом іще один бренд L’Oréal – Garnier – забезпечить безкоштовними антисептиками своїх клієнтів, які задіяні в постачаннях продуктів харчування.

Coty Inc, виробник косметики та парфумерії під брендами Calvin Klein і CoverGirl, буде використовувати свої виробничі майданчики для подальшого надання безкоштовного водно-спиртового гелю медичним і екстреним службам. Адже нині медичним працівникам та працівникам служб швидкої допомоги не вистачає дезинфікуючих засобів для рук.

Варто зазначити, що органи влади своїм рішенням від 6 березня 2020 року дозволили аптекам і компаніям з виробництва косметичних засобів виготовляти водно-спиртові розчини, що призначені для гігієни людини, в разі нестачі запасів таких розчинів.

 

фото: instagram.com/loreal