У Києві, Львові та Дніпрі стартує соціальний проєкт для допомоги літнім людям під час карантину

Rozetka, «Нова пошта» та фонд «Життєлюб» за підтримки міських адміністрацій запустили проєкт допомоги літнім людям. Відсьогодні кожен може оплатити продуктовий набір, який доставлять пенсіонерам.

«Підвішений» пакет — це набір базових продуктів для людей похилого віку, що входять до найбільш вразливої до коронавірусу категорії. Набір коштує 225 гривень і складається з гречки, макаронів, рису, цукру, пшеничної крупи, м’ясних консервів, соняшникової олії, солодощів та туалетного паперу.

Усі оплачені на сайті rozetka.ua продуктові набори фонд «Життєлюб» наприкінці кожного дня розподілятиме між містами, які беруть участь в ініціативі. «Нова пошта» формує та  доставляє їх до соціальної служби кожного міста, а далі команди соцпрацівників та волонтери розвозять набори пенсіонерам.

«Завдяки проєкту тисячі пенсіонерів зможуть залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку, виходячи надвір», – кажуть ініціатори. За даними соціальних служб, Київ потребує 60 тисяч пакетів на місяць, Дніпро — 12 тисяч, Львів — 5 тисяч.

Наразі проєкт працює в тестовому режимі в трьох містах: Києві, Дніпрі та Львові.

фото: CDC на Unsplash