Віскі Seagram’s 7 Crown відтепер продаватимуть у перероблених пластикових пляшках

Компанія Diageo North America переходить на використання перероблених пластикових пляшок для свого віскі Seagram’s 7 Crown. Власник бренду говорить, що це дозволить скоротити використання первинного пластику майже на 1000 тонн на рік.

За даними Environmental Leader, віскі в нових пляшках почнуть надходити на прилавки в Сполучених Штатах вже наприкінці цього місяця. Етикетки також закликатимуть прокупців переробляти пляшки, щоб матеріал не потрапляв на звалища і не забруднював довкілля.

«Використання перероблених матеріалів для виготовлення емностей знижує вуглецевий слід наших брендів, підвищує обізнаність споживачів і стимулює розвиток галузі», – сказав директор з пакування Diageo в Північній Америці Рональд Холмс.

Окрім Seagram’s, портфель брендів компанії також включає Johnnie Walker, Crown Royal, Baileys, Captain Morgan, Cîroc, Ketel One, Smirnoff, Tanqueray, Guinness, Harp і Smithwick’s. У минулому році Diageo інвестувала близько $20,78 млн. у заміну пластикових кілець-тримачів і термозбіжної плівки для власної пивної продукції на повністю біорозкладаний картон.

Читайте також:

Guinness долучається до боротьби з одноразовим пластиком

Heineken відмовиться від пластикових кілець на упаковках пива

Coca-Cola відмовиться від пластикової термозбіжної плівки

Горілчані бренди долучилися до випуску антисептичних гелів

фото: unsplash.com