коронавирус

«Укрспирт» поставив майже 300 тис літрів сировини для антисептиків

Державне підприємство «Укрспирт» поставило майже 300 тис літрів дезінфекційного засобу українським виробникам. Це стало можливим завдяки запровадженій процедурі виготовлення сировини для антисептиків на базі заводів «Укрспирту». Раніше підприємство не виготовляло сировину для антисептиків.

«Законодавці затвердили таке нововведення минулого тижня у межах боротьби із коронавірусом. За короткий термін ми поставили вже близько 300 тисяч літрів дезінфекційного засобу виробникам антисептиків. Зараз у нас підписані відповідні договори з 32 українськими компаніями. Постачання сировини для антисептиків з заводів відбуваються сім днів на тиждень під пильним наглядом податківців. Нагадаю, що акциз на спирт для виготовлення дезінфекційного засобу було скасовано», — зазначив в.о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун у повідомленні на офіційному сайті.

Відповідно до оновленого законодавства, «Укрспирт» отримав право продавати спирт для виробників антисептиків. До 30 квітня 2020 включно підприємство постачає сировину виробникам антисептиків, які раніше вже працювали з ритейлерами на українському ринку (компаніями, що займаються роздрібним продажем товарів) та в яких є відповідні виробничі плани для виготовлення антисептиків різних об’ємів.

Читайте також: