У світі з’явилась перша банківська картка з деревини

TreeCard – це безкоштовна дебетова карта для поповнення рахунку, яка відновлює ліс на планеті завдяки щоденних платежів. Стартап засновано в Лондоні і може виробляти понад 300 000 карт з одного дерева.

«Коли ви оплачуєте за допомогою TreeCard, продавець, тобто магазин, переказує нам невелику комісію за транзакцію, яку ми використовуємо для фінансування проектів із лісовідновлення», – кажуть автори ідеї з компанії Ecosia (Німеччина), яка прагне вирішити проблему вирубки лісів.

В Ecosia також повідомляють, що що дебетові карти виготовлені з екологічно чистої деревини вишні FSC. TreeCard підтримує безконтактні платежі, а також Apple Pay, Android Pay і Samsung Pay.

Також для її користувачів створено спеціальний мобільний застосунок, в якому можна стежити за витратами, розділяти рахунки з друзями і дивитися, скільки дерев було висаджено на кошти користувача з кожної платіжної операції.

Ecosia заснована в 2009 році і є соціальним бізнесом. 80% прибутку, зокрема за карткою TreeCard, спрямовується на відновлення лісів. Раніше компанія розгорнула однойменну пошукову систему і мобільні застосунки, висадила 60 млн дерев і будує свою власну сонячну електростанцію, щоб забезпечувати чистою енергією власні сервери.

«Ваші пошукові запити на Ecosia засновані на 100% поновлюваних джерелах енергії. Вони допомагають висаджувати дерева, боротися зі зміною клімату, видаляючи CO2 з атмосфери, і прискорюють перехід від викопного палива до чистої енергії, подаючи сонячну енергію в електромережу», – пояснює Ecosia.

Читайте також:

 

фото: Ecosia