Idemia запропонувала eco-friendly банківські та sim-картки

Французька група Idemia, яка є найбільшим виробником біометричного обладнання для контролю доступу, запропонувала фінансовим установам карти Greenpay. Вона називає їх екологічними і запевняє, що вони поліпшать ланцюг створення вартості платіжних карт.

Більшість платіжних карт сьогодні виготовляються з пластику. За даними Euro News, щорічно виробляється близько 6 млрд платіжних карт.

Програма Greenpay передбачає використання перероблених матеріалів без шкоди для довкілля, мінімізацію відходів, цифрові оповіщення та електронний документообіг. Idemia заявляє, що ці та інші послуги від Greenpay дозволяють фінансовим установам «розгорнути трансформацію сталого розвитку».

Незабаром своїм клієнтам пропонуватимуть екологічно чисті карти RHB Bank і BBVA. Зокрема, дебетову карту Visa WWF Debit Card-i RHB Bank з переробленого океанського пластику можна отримати вже 2020 року, а карту BBVA Bank – до кінця 2021 року.

До речі, RHB Bank (прим. – штаб-квартира в Малайзії) створив дебетові карти в партнерстві з Idemia, Visa, WWF Малайзії ще й з метою підвищити обізнаність громадськості про морські екосистеми, підвищити екологічну свідомість людей.

Окрім того, Idemia закликала операторів мобільного зв’язку впроваджувати глобальний підхід до сталого розвитку і запропонувала SIM-карти, що придатні до повторного використання.

 

«Зусилля щодо забезпечення сталого розвитку є колективними. У цьому беруть участь усі  суб’єкти економічної діяльності, а також їхні постачальники і клієнти, не кажучи вже про кінцевих користувачів, які дедалі більше віддають перевагу екологічнішим продуктам. Окрім того, сьогодні багато корпорацій усвідомили, що просування екологічної та соціальної відповідальності сумісно з прибутковим бізнесом”, – каже Фредерік Морейра, директор бізнес-послуг Idemia.