Nordstrom запускає програму переробки косметичної упаковки

Американський ритейлер Nordstrom став партнером TerraCycle і долучився до Beautycycle, першої програми з повернення і переробки упаковки після використання косметичних засобів.

Відтепер покупці можуть принести порожню упаковку від косметичної продукції і здати її на переробку в будь-якому з офлайн-магазинів Nordstrom або в локальних центрах обслуговування Nordstrom у континентальній частині США.

Nordstrom прагне до 2025 року переробити 100 тонн упаковки. До речі, переробити її не так вже і просто. За даними Nordstrom, багато муніципальних центрів не приймають косметичні матеріали і упаковку, оскільки вони часто містять суміш матеріалів, які не підлягають переробці на місці.

Покупці можуть принести порожню упаковку від декоративної косметики, засобів догляду за волоссям або шкірою незалежно від бренду або місця покупки. Зокрема, пляшки від шампуню і кондиціонера, тюбики від гелю для волосся або бальзаму для губ, флакони від лаку, дозатори для мила, олівці і футляри для підводки очей, консілера тощо.

Компанія відправлятиме упаковку до TerraCycle, де її очистять, відсотрують на метал, скло, пластик, і далі – на переробку.

https://www.instagram.com/p/CFz8OATp7lP/