газета Бизнес

Світові тенденції і нефінансові звіти. EBA і Responsible Future запрошують на вебінар

Деякі українські компанії вже запровадили стратегії сталого розвитку, взяли на себе соціальні й екологічні зобовязання та вже звітують про свій влив на людей і довкілля. Деякі тільки-но мають намір скласти свій перший звіт.

5 листопада 2020 року відбудеться вебінар за участю міжнародних експертів «Стратегії, практики і звітність зі сталого розвитку європейських компаній», під час якого можна  дізнатися, як це роблять європейські бізнеси. Онлайн-зустріч у Zoom ініціюють European Business Association і Change Agency Responsible Future.

Сьогодні в усьому світі зростає загальний рівень довіри до того, як компанії повідомляють про свій вплив на сталий розвиток. Це відповідає зростаючим очікуванням споживачів щодо більшої кількості більш якісних звітів.

Зокрема, дослідження GlobeScan і GRI свідчить про найвищий рівень довіри споживачів до тих компанй, які сьогодні розкривають інформацію про свою діяльність у сфері сталого розвитку. Так, у 27 країнах довіра цьогоріч зросла до рекордних 51%.

Тож експерти з України та Естонії поділяться досвідом, як стратегії і практики у сфері сталого розвитку допомагають компаніям залучати своїх клієнтів (зацікавлених сторін), експортувати свою продукцію і будувати довгострокові відносини з партнерами по всьому світу.

У програмі – кращі міжнародні кейси і практики зі сталого розвитку, покрокові рекомендації з інтеграції Глобальних цілей 2030, приклади звітів тощо.

Спікери – Марко Сіллер, радник з питань сталого розвитку та співзасновник консалтингової компанії Sustinere (Естонія), і Клавдія Шевелюк, засновниця Change Agency Responsible Future, національна консультантка ПРООН в Україні зі сталого розвитку і авторка першого в Україні онлайн курсу «Сталий розвиток: нова філософія мислення».

Онлайн реєстрація обов’язкова. Зареєстуватися на онлайн-зустріч можна за посиланням >>>