Palmolive перезапускає мийний засіб для посуду – у пляшках з переробленого пластику

Palmolive перезапускає свій мийний засіб для посуду Palmolive Ultra – відтепер він у пляшках, що на 100% зроблені з переробленого пластику. Бренд заявляє, що цей крок дозволить щороку утилізовувати понад 5200 тонн пластикових відходів зі звалищ у США і Канаді. Також це допоможе компанії перейти до економіки замкнутого циклу.

За даними Environmental Leader, Palmolive виробляється на заводі Colgate-Palmolive у Кембриджі (штат Огайо), який отримав сертифікат TRUE Zero Waste від Green Business Certification Inc.

На нових пляшках PCR Palmolive Ultra є етикетки, на яких зазначено використання брендом переробленого пластику, інгредієнти, а також знак How2Recycle, який звертає увагу покупців на те, що вони можуть належним чином переробляти пляшки і стимулювати кругову економіку.

Palmolive Ultra є одним із найпопулярніших брендів мийних засобів у Північній Америці. Такий крок відповідає меті Colgate-Palmolive – розробка та надання рішень із нульовим рівнем пластикових відходів за всіма продуктами, а також відмова від третини нового пластику до 2025 року.

Економіка замкнутого циклу, коли пластикові відходи й інші товари перенаправляються зі звалищ і знову використовуються на ринку, дедалі більше стає критично важливою для створення продуктів, що підтримують здоров’я планети.

Unilever нещодавно поділилася висновками стосовно того, що люди можуть усунути 45% усіх викидів до 2050 року за рахунок побудови економіки замкнутого циклу для цементу, алюмінію, сталі, пластмас і продуктів харчування.

Читати також:

фото: Colgate-Palmolive

Ви вже переглянули соціальні й екологічні наслідки діяльності своєї компанії? Замовити консультацію >>>