новая зубная паста Colgate

Colgate запроваджує новий тип тюбику для зубної пасти, придатного для переробки

Colgate витратив останні п’ять років на розробку нового типу тюбику для зубної пасти. Компанія, як і багато інших гігантів-виробників споживчих товарів, взяла на себе зобов’язання перейти до 2025 року на упаковку, яка повністю придатна для вторинної переробки, повторного використання або компостування.

«Ми відчуваємо, що з нашим рівнем проникнення – більш ніж у половину домогосподарств у світі –  ми несемо відповідальність за участь у вирішенні проблем із пластиком по всьому світу», – говорить віце-президент з безпеки, глобальної сталості і стратегії постачань Colgate-Palmolive Енн Трейсі, яку цитує Fast Company.

У компанії зізнаються, що знайти нове рішення для класичних тюбиків зубної пасти було непросто. Вони мають бути оптимізовані для збереження смаку і ключових інгредієнтів, таких як фтор, а також мають бути придатними для переробки, утилізації. Прикладом для наслідування стали лінії з переробки пластикових пляшок з-під молока – їх виготовляють з поліетилену високої щільності. За п’ять років інженери змогли винайти власне рішення, яке можна повністю переробити і яке сумісне з виробничим обладнанням компанії.

Компанія планує випустити в нових тюбиках спочатку продукцію свого бренду Toms of Maine у США, а потім поширити її на деяких світових ринках. До 2025 року вона планує запропонувати зубну пасту в новій упаковці вже по всьому світу. Також доведеться провести роз’яснювальну кампанію серед покупців, що відтоді нову упаковку слід викидати у сортувальний контейнер, а не в смітник – нині більшість тюбиків потрапляє саме на смітники, у т.ч. через вміст суміші матеріалів, зокрема алюмінію, які не приймають на переробку типові підприємства.

Colgate також стала частиною Loop – глобальної e-commerce платформи з продажу товарів в упаковці, придатній для поповнення, подальшої переробки і вторинного використання. Нині великі бренди експериментують із новою багаторазовою упаковкою і шукають можливість продавати товар в багаторазовій банці, а не в пластику.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

фото: colgate.com