«Мівіна» скорочує використання пластику

Компанія Nestlé в Україні вирішила змінити рецептуру вермішелі швидкого приготування «Мівіна» і водночас скоротити використання пластику.

Зокрема, відтепер соняшникова олія додаватиметься до вермішелі вже на етапі виробництва, а не окремо в пакетику як було раніше. Отже потреби в окремому пластику з олією немає.  З одного боку, це зробить приготування продукту зручнішим для споживачів, з іншого – дозволить зменшити використання пакування з пластику та подбати про довкілля.

У Nestlé повідомили, що відмова бренду від пакетиків з олією є одним із кроків вдосконалення упаковки та, за підрахунками компанії, дозволить зменшити використання пластику на 24,5 тонни на рік.

Нині компанія Nestlé активно працює над екологічністю пакування своєї продукції. Прогнозується, до 2025 року упаковка всієї продукції Nestlé буде придатною до повторного використання або переробки.

Nestlé – одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, що представлена у 186 країнах. Має понад 2000 брендів, серед яких – Purina, Nescafe, KitKat тощо.

Читати також:

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності. Замовити консультацію >>>