DHL Express розгортає 89 електромобілів у Нью-Йорку і Каліфорнії

Після успішної первісної пілотної програми з використанням дев’яти електромобілів Lightning Electric Ford Transit 350HD у США наприкінці минулого року, DHL Express планує розгорнути 89 електромобілів цьогоріч у Нью-Йорку і Каліфорнії. Про це повідомляє Green Car Congress.

Нові електромобілі, вироблені компанією Lightning eMotors, розробником і виробником електричних транспортних засобів середньої і великої вантажопідйомності, мають високу міцність у порівнянні з аналогічними фургонами з бензиновим двигуном. Нові фургони також оснащені запатентованим програмним забезпеченням, яке допоможе в оптимізації маршруту, навчанні водіїв і підвищенні ефективності транспортних засобів.

Днями Deutsche Post DHL Group оголосила про прискорену дорожню карту з декарбонізації, яка передбачає інвестиції у розмірі 7 млрд. євро протягом наступних 10 років у заходи, серед яких – електрифікація автопарку і скорочення викидів CO2. До 2030 року для доставки використовуватиметься 80 000 електромобілів, що призведе до електрифікації парку на 60%.

Група також інвестує в екологічно чисті об’єкти, зокрема, офісні приміщення, поштові центри та логістичні склади. Усі її новобудови будуть кліматично нейтральними.

фото: DHL Group

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності. Замовити консультацію >>>