Mega Bloks випускатиме іграшки з біопластику

Компанія-виробник іграшок Mattel оголосила про випуск трьох екологічно чистих наборів Mega Bloks. Нові Polar Friends, Safari Friends і Woodland Friends виготовлені з біо-матеріалів.

Цей крок є частиною зобов’язання Mattel досягти до 2030 року того, щоб усі іграшки на 100% підлягали переробці, були придатні для вторинного використання чи були вироблені з біо-пластмас. Те саме стосується й упаковки.

«Екологічність є корпоративним пріоритетом, і ми з гордістю презентуємо першу продукцію Mega, виготовлену з біо-матеріалів», – прокоментував Річард Діксон, президент і головний операційний директор Mattel.

Нові набори Mega Bloks з’являться в роздрібній торгівлі по всьому світу. В упаковці, яку сертифіковано Forest Stewardship Council (FSC) і яка повністю придатна для вторинної переробки.

Mattel – одна з провідних світових компаній, яка спеціалізується на розробці і виробництві іграшок і споживчих товарів. Її портфель франшиз включає також Barbie, Hot Wheels, Fisher-Price, Thomas & Friends, а також інші популярні бренди. Продукція продається в більш ніж 150 країнах.

Читайте також: