Шоколадные фигурки Yowie с сюрпризом внутри - игрушечными животными

Шоколадні герої Yowie рятують диких тварин

Що спільного між натуральним шоколадом, іграшками, цифровими технологіями і дикими тваринами? Yowie Group (Нью-Йорк, США) вдало заохочує дітей пізнавати природний світ і усвідомити необхідність його захисту.

Yowie Group – це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці споживчих товарів з метою сприяння навчанню, розумінню та взаємодії з природним світом через пригоди шести персонажів Yowie. Кожен шоколадний виріб Yowie, що продається в більш ніж 30 000 торговельних точок по всій території США, містить всередині сюрприз і має добрі наслідки не тільки дітей, а і для диких тварин.

У складі ласощів ви не знайдете ГМО, горіхів і глютену. Натомість разом із покупкою отримаєте колекційну іграшку, яка вчить важливості збереження дикої природи. Ба більше, частина прибутку від кожного шоколадного сюрпризу спрямовується товариству з охорони дикої природи Wildlife Conservation Society на підтримку місії зі збереження дикої природи.

Отже, кожна шоколадна одиниця створена у вигляді одного з персонажів Yowie: Rumble, Crag, Boof, Ditty, Squish або Nap, які є «чемпіонами» навколишнього середовища. Кожна обгортається фольгою і містить колекційну іграшкову тварину і кольорову листівку з зображенням реальної тварини, її описом і існуючими загрозами для неї.

Шоколад и виртуальное царство животных Yowie

«Відсканувавши» іграшку за допомогою смартфона і завантаживши безкоштовний додаток YowieScope, колекціонери можуть дізнатися більше про тварин та їхній світ. До того ж, діти можуть керувати і збільшувати своє онлайн-царство тварин, скануючи іграшки і додаючи тварин до своїх віртуальних колекцій. Кожне нове сканування «відкриває» нову інформацію про тварину, наприклад, про ареал її існування або як вона поводиться в диких умовах, які здібності має тощо.

Наразі Yowie можна придбати в США, Австралії, Новій Зеландії, Великобританії.

Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші