планета Земля

ЄС зобов’яже компанії звітувати про протидію кліматичним змінам

Європейський Союз має намір зобов’язати компанії регулярно повідомляти про те, як вони адаптуються до зміни клімату і що вони роблять задля того, аби призупинити її. Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, планується внесення змін до правил нефінансової звітності, щоби компанії надавали більше інформації про «ризики та можливості» у галузі сталого розвитку. Уповноважений з питань фінансових послуг Валдіс Домбровскіс заявив, що комісія також підтримає розробку нових стандартів звітності з метою усунути міжнародні рамки, які заплутують компанії та інвесторів. Тож інвестори, перш ніж вкластися в проєкт, матимуть змогу вивчити корпоративну інформацію і звіт компанії про її роботу, спрямовану на боротьбу зі зміною клімату.

Євросоюз воліє досягти до 2050 року нейтрального впливу на клімат і нульових викидів вуглекислого газу в атмосферу. Досягнення цієї амбітної мети передбачає суттєві зміни щодо вироблення електроенергії й енергоспоживання. І нині він звертається до регламентів, щоб швидше розвинути ринок «зелених» фінансів.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками