Фонд чистой энергетики Apple профинансировал три новых ветропарка в Китае

Enel запустила найбільшу вітряну електростанцію в Південній Америці

Найбільша в Європі електроенергетична компанія Enel інвестувала близько 620 млн євро в будівництво вітряної електростанції Lagoa dos Ventos потужністю 716 МВт, яка розташована в Бразилії і являє найбільший вітроенергетичний комплекс Enel Green Power у світі.

За даними EV Wind, бразильська дочірня компанія Enel Group у галузі відновлюваних джерел енергії вже почала комерційну експлуатацію вітряної електростанції Lagoa dos Ventos. У компанії свій вітроенергетичний проєкт називають безпрецедентним.

«Lagoa dos Ventos – це безпрецедентний вітроенергетичний проєкт, і початок його комерційної експлуатації є важливою віхою для Enel Green Power в усьому світі, особливо у світлі проблем, пов’язаних з глобальним контекстом охорони здоров’я», – сказав Сальваторе Бернабе, генеральний директор Enel Green Power.

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям проаналізувати свій вуглецевий слід і переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>

Lagoa dos Ventos потужністю 716 МВт, яка наразі повністю введена в експлуатацію, складається з 230 вітряних турбін і зможе виробляти понад 3,3 ТВт/год на рік, уникаючи  понад 1,9 млн тонн CO2 викидів в атмосферу.

Раніше Enel заявила також про намір розпочати в 2021 році бізнес із виробництва екологічно чистого водню, щоб прискорити свої плани – стати виробником безвуглецевої енергії до 2050 року.

Компанія інтегрувала нефінансову звітність зі сталого розвитку в річний консолідований фінансовий звіт. Особливу увагу приділено зусиллям з протидії кліматичним змінам.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Читати також: У найближчі п’ять років світ таки відчує підвищення температури на 1,5 °C