До 2030 року ринок переробки транспортних акумуляторів перевищить $10 млрд

Світовий ринок переробки акумуляторів для транспортних засобів сягне $10 299,8 млн з 2021 по 2030 рік. Відповідний прогноз дає Research Drive report.

Очікується, що ринок переробки акумуляторів для транспортних засобів зростатиме завдяки вдосконаленню продуктів і розширенню бізнесу ключовими гравцями ринку, що призведе до збільшення впровадження переробки акумуляторів для транспортних засобів.

Основною перешкодою названо забезпечення безпеки праці при переробці відходів за одночасного контролю всіх викидів.

Утилізація транспортних батарей – це практика повторного використання та переробки батарей з метою мінімізації кількості батарей, що потрапляють на смітник, де призводять до екологічних проблем через забруднення ґрунтових та поверхневих вод. Акумулятори містять широкий спектр токсичних хімічних речовин і важких металів, а саме ртуть, кадмій, літій та свинець.

У 2020 році ринок утилізації транспортних акумуляторів у Європі склав $1515,3 млн. До 2030 року, за прогнозами, збільшиться до $3622,4 млн. Окрім того, у грудні 2020 року Європейська комісія оголосила про запровадження стандартів для європейського ринку акумуляторів.

Також активна присутність провідних виробників електромобілів, таких як Renault, Tesla та Volkswagen, в європейських країнах може збільшити попит на сучасні акумулятори, що сприятиме зростанню ринку утилізації транспортних акумуляторів у найближчі роки.

Читати також: