Samsung розробила пральну машину, щоб не допустити потрапляння мікропластику в океан

Samsung розробив нову пральну машину, яка має допомгти людям безпечно прати свій улюблений одяг, зводячи до мінімуму вплив мікропластику. Відтак – сприяти тому, щоб відвернути екологічну катастрофу.

У пральних машинах Samsung використовується функція Ecobubble, яка допомагає прати одяг навіть при низьких температурах завдяки більшій кількості бульбашок. Так мийний засіб швидше проникає в тканину і краще видаляє забруднення, заощаджуючи при цьому енергію та зберігаючи колір і текстуру одягу.

Водночас функція AI Wash використовує датчики для вимірювання ваги завантаження та оцінки рівня забруднення, щоб гарантувати оптимальну витрату води, мийного засобу та енергії для кожного прання.

За оцінками екологів, тільки на дні океану зараз перебуває понад 14 мільйонів тонн того, що називається «мікропластиком». Ці крихітні шматочки пластику часто дуже малі, щоб їх можна було побачити неозброєним оком, але водночас їх розмір може досягати в окремих випадках і 5 мм.

Над способом мінімізувати попадання мікропластику з пральних машин у водойми під час прання Samsung працює разом із брендом Patagonia.

фото: @soerenfunk/unsplash.com