авто Tesla

Будівництво заводу Tesla в Європі заморозили через екоактивістів

Будівництво першого в Європі заводу електромобілів Ілона Маска стикається з юридичними затримками, які можуть відтермінувати реалізацію проєкту на кілька місяців. Суд призупинив роботу з розчищення лісу для нового заводу Tesla Inc. під Берліном через звернення екологів. Про це повідомляє Bloomberg.

Вищий адміністративний суд Берліна і Бранденбурга видав тимчасовий судову заборону на подальші роботи з вирубки лісу, скасувавши постанову суду нижчої інстанції, що відхилив клопотання екологічної групи Gruene Liga Brandenburg. Остаточне рішення він ухвалить у найближчі дні.

Загальна площа ділянки, на якій планується збудувати завод Tesla, складає близько 90 гектарів. Для будівництва весь ліс на цій території мають спиляти. Однак місцеві чиновники попередили, що якщо Tesla не встигне очистити ділянку від дерев до середини березня, тобто до початку періоду розмноження диких тварин, будівництво може бути відкладено на шість-дев’ять місяців.

Судова заборона загрожує амбітному плану Tesla відкрити завод із середини 2021 року. Корпорація воліє виробляти тут до 500 000 автомобілів на рік і надати роботу 12 тис людей, що може скласти велику конкуренцію Volkswagen, Daimler і BMW.

Читайте також:

Tesla відмовилась від шкіри в оздобленні салону автівок

Ілон Маск пожертвував $1 млн на висадження дерев і змінив своє ім’я в Twitter