авто Tesla

Tesla відмовилась від шкіри в оздобленні салону автівок

Компанія Tesla без зайвого шуму випустила нову версію електромобіля Tesla Model 3. Нова модифікація відрізняється повною відсутністю натуральної шкіри в інтер’єрі, тоді як спочатку виробник використовував цей матеріал в оздобленні салону. Компанія також пообіцяла, що її майбутній електричний кросовер Model Y матиме салон без шкіри. Дебют заплановано на 2020 рік.

За інформацією itc.ua, активісти товариства захисту прав тварин роками закликали автовиробника не використовувати матеріали тваринного походження. Дійшло до того, що представники PETA  поставили це питання на останньому зібранні акціонерів, змусивши Ілона Маска пообіцяти випустити відповідні модифікації електрокарів.

Головною перешкодою на шляху до позбавлення інтер’єру від натуральної шкіри виявилося рульове колесо. За словами Маска, вони були близькі до того, щоб залишити кермо без підігріву, адже через використання синтетичних матеріалів виникають деякі проблеми під час нагрівання. До того ж, синтетика зношується набагато швидше, ніж шкіра.

https://twitter.com/Tesla/status/1167904985348075520

фото: Roberto Nickson on Unsplash