Эко-поезд Cityjet в Австрии

В Австрії випробували акумуляторний еко-потяг

Федеральна залізниця Австрії (ÖBB) розпочала випробування еко-потягу Cityjet – першого в країні гібридного пасажирського потягу, що здатний працювати і від повітряних ліній електропередач, і від акумуляторів.

За даними RailTech.com, протягом вересня еко-потяг Cityjet випробуватимуть на чотирьох регіональних маршрутах у Нижній Австрії, здебільшого не електрифікованих.

Cityjet – це марка поїздів Desiro ML виробництва Siemens. Вони курсують за маршрутами швидкісної залізниці у Відні і на регіональних лініях навколо Австрії з 2015 року. Еко-потяг був переобладнаний з модифікованого багатоцільового електричного Desiro ML. Акумуляторна система встановлена на його даху. Він заряджається на електрифікованих ділянках, коли потяг «живиться» від електропроводів.

Максимальна швидкість потягу становить 160 км / год, кількість пасажирських місць – 259. Також передбачено 18 велосипедних місць. Окрім того, Cityjet є дружнім до людей із обмеженими можливостями – у ньому є місця для інвалідних колясок, туалет для інвалідів, кнопка для запиту рампи та навіть простір для собаки-поводиря.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками

фото: blog.oebb.at