Volvo і Northvolt відкривають у Швеції новий завод із виробницитва акумуляторів

Автовиробник Volvo Cars і шведський виробник акумуляторів Northvolt відкриють новий завод із виробництва акумуляторів у шведському місті Ґетеборг. Завод розпочне роботу у 2025 році, надавши до 3000 робочих місць, і доповнить запланований науково-дослідний центр, який було анонсовано раніше. Розмір інвестицій становить близько 30 млрд шведських крон  або понад $3 млрд.

Прогнозується, співпраця Volvo з Northvolt та відкриття нового заводу прискорить електрифікацію Volvo, адже до 2030 року компанія прагне виробляти й продавати повністю електричні автомобілі.

Будівництво заводу розпочнеться у 2023 році. Згодом на ньому вироблятимуть найсучасніші акумуляторні елементи, спеціально розроблені для електромобілів Volvo і Polestar наступного покоління.

Очікується, що завод поставлятиме акумулятори приблизно для півмільйона автомобілів на рік, його потенційна річна потужність із виробництва акумуляторних елементів становитиме до 50  ГВт·год.

Оскільки новий акумуляторний завод розташовуватиметься у місті Ґетеборг, це забезпечить швидкий доступ до найбільшого автомобільного заводу Volvo та потужного трубопроводу постачання відновлюваної енергії. Завод працюватиме на енергії з невикопних джерел.

фото: Volvo Cars в Україні

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Читати також: Інвестиції у кліматичні технології стрімко зростають – $87,5 млрд за рік

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям проаналізувати свій вуглецевий слід і переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>