Boeing купує 7,5 млн літрів екологічного авіаційного палива

Компанія Boeing оголосила про укладання з EPIC Fuels угоди про постачання 7,5 мільйонів літрів змішаного екологічного авіаційного палива (SAF) для своїх комерційних літаків у штатах Вашингтон і Південна Кароліна до 2022 року.

Boeing зауважує, що дана цгода є найбільшою з оголошениз закупівель SAF виробником літаків.

«SAF – це безпечне, перевірене і швидкодіюче рішення, яке допоможе нашій галузі досягти нульових викидів вуглецю до 2050 року», – каже Шейла Ремес, віце-президентка Boeing з екологічної стійкості. Завдяки цій угоді компанія скоротить свій вуглецевий слід.

За даними Boeing, реактивне паливо, що виробляється в екологічний спосіб, знижує викиди CO2 на цілих 80% протягом життєвого циклу з потенціалом досягнення 100% у майбутньому. Воно є екологічним рішенням для авіації протягом наступних 20-30 років.

Екологічно чисте авіаційне паливо, що виготовлене з кількох видів сировини, сертифіковане для комерційного використання та може змішуватися з традиційним реактивним паливом.

Приблизно рік тому Boeing узяв на себе зобов’язання постачати свої комерційні літаки, здатні та сертифіковані для польотів повністю на SAF до 2030 року.

Угода про купівлю з EPIC Fuels передбачає продукт SAF, який виготовлений із неїстівних сільськогосподарських відходів і в якому 30% чистого SAF змішуються із 70% звичайного реактивного палива.

Наразі Boeing розробляє, виробляє та обслуговує комерційні літаки, оборонну продукцію та космічні системи для клієнтів у більш ніж 150 країнах.

фото: facebook.com/Boeing

Читати також: Air France-KLM запропонували чисті польоти з Франції та Нідерландів