Соцмережі розкритикували WWF за NFT

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) вирішив запровадити новий спосіб збору грошей для видів, що зникають – випуск невзаємозамінних токенів (NFT). Зокрема, британська філія оголосила про акцію «Токени WWF заради природи» і пообіцяла випустити 13 токенів, присвячених зникаючим видам тварин.

https://twitter.com/wwf_uk/statuses/1488800080819802116

Утім такий крок миттєво викликав негативну реакцію в соціальних мережах. Незважаючи на пояснення, що WWF UK використовує менш енергоємний блокчейн Polygon. Проте критики наполягають, що це однаково є підтримкою екологічно небезпечної практики майнінгу.

Через різку критику на свою адресу, WWF ухвалив рішення про припинення продажів колекційних токенів і завершення проєкту.

«Ми дякуємо всім, хто щиро підтримав нашу роботу зі збереження природи, придбавши NFT. Нині ми домовилися з нашими партнерами завершити цей процес сьогодні ввечері (п’ятниця, 4 лютого). Ми усвідомлюємо, що навколо NFT розгорнуто величезну кількість суперечок і обговорень, і всім нам є багато чого дізнатися про цей новий ринок. Тому зараз ми маємо оцінити вплив цього проєкту і подумати, як найкраще продовжувати впроваджувати інновації, щоб залучити підтримку», – заявив WWF.

фото: @padmela96 / unsplash.com

Читати також: TikTok приєднується до Коаліції по боротьбі з торгівлею дикою природою в Інтернеті

Соціальна мережа TikTok оголосила про приєднання до Коаліції по боротьбі з торгівлею дикою природою в Інтернеті. Щоб захистити тварин, які перебувають під загрозою зникнення на нашій планеті, та закрити онлайн-ринки для браконьєрів.

Коаліція створена 2018 року World Wildlife Fund, TRAFFIC і International Fund for Animal Welfare. Вона об’єднує платформи електронної комерції, пошукові системи і соціальні мережі по всьому світу, щоб скоротити торгівлю дикою природою в Інтернеті.