Vogue просуватиме серед читачів сталу моду

Видавництво Condé Nast, до якого належить журнал Vogue, підписує Хартію модної індустрії за збереження клімату (Fashion Industry Charter for Climate Action) і зобов’язується просувати серед читачів ідею відповідального споживання. Зокрема, сприяти використанню вживаних речей.

За інформацією BusinessGreen, впливовий модний журнал Vogue незабаром переконуватиме своїх читачів носити їх одяг довше і купувати більш екологічні речі. Його видавництво стало першою медійною компанією, яка підписала кліматичну хартію, мета якої – привести індустрію моди у відповідність із цілями Паризької угоди. І пообіцяло поширити відповідну роботу на всі свої бренди, в тому числі – GQ, Wired і AD.

Видавництво також заявило, що вперше оприлюднить свій екологічний звіт і встановить цілі щодо скорочення викидів вуглецю в наступному році, а також поступово припинить використовувати для своїх журналів пластикову упаковку, для виробництва якої задіяні викопні ресурси і сировина.

Раніше такі бренди, як Nike, Burberry і PUMA, пообіцяли скоротити викиди парникових газів внаслідок своєї діяльності, використовувати більш екологічні матеріали і розробити циклічні моделі виробництва. Ставку на сталість також зробили Burberry, H&M, Hugo Boss та інші. Загалом хартію підписали 43 модні бренди.

Деякі бренди, як-от Patagonia і Veja, вже досягли комерційного успіху, відкрито підтримуючи більш сталий підхід до виробництва і споживання модних речей, в тому числі – за прозорі ланцюги постачань, використання екологічних матеріалів і філософію «купуй менше» для споживачів.

Ціль 12. Відповідальне споживання
Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

фото: Unsplash