Coldplay призупинить гастролі, допоки концерти не стануть «екологічно вигідними»

Британська рок-група відмовляється від турне на підтримку свого нового альбому через довкілля. Зокрема через побоювання, пов’язані з негативним впливом концертів на екологію. Про це повідомляє BBC News.

Найближчим часом музиканти з’ясовуватимуть, в який спосіб зробити свої турне не тільки сталими, а й корисними. «Наш наступний тур стане найкращою з можливих версій такого екологічного туру», – сказав фронтмен Coldplay Кріс Мартін і висловив сподівання, що не доведеться розчаровуватися – він буде вуглецево-нейтральним.

Новий альбом Coldplay Everyday Life побачить світ 22 листопада 2019 року. З цієї нагоди група зіграє два концерти в Йорданії, які будуть безкоштовно транслюватися на YouTube. На 25 листопада 2019 року заплановано виступ у London Natural History Museum. Усі доходи від шоу спрямують на екологічну благодійність.

BBC News посилається на дані музичної індустрії, за якими жива музика продукує 405 000 тонн викидів парникових газів у Великобританії щороку.

Наприклад, коли минулого разу Coldplay подорожувала світом зі своїм «A Head Full of Dreams» і відіграла 122 концерти на п’яти континентах, у турне були задіяні 109 членів екіпажу, 32 вантажівки та 9 водіїв автобусів.

 

фото: facebook.com/coldplay