зарядка для электромобилей в аэропорту Борисполь

В аеропорту «Бориспіль» облаштовують паркомісця з зарядними станціями для електромобілів

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» незабаром відкриють паркомісця зі встановленими зарядками для електромобілів. Про це повідомив комерційний директор підприємства Георгій Зубко.

«Приблизно за два місяці 32 паркувальних місця будуть повністю готові. 30 із них працюватимуть на другому рівні паркінгу, ще 2 — біля готелю… Відтепер «Бориспіль» чекає на ваші Leaf, Volt, Prius та Tesla», – пише він на своїй сторінці в Facebook.

Георгій Зубко також звернувся до автомобілістів, які поки що не відмовились від автівок на бензині, з проханням поважати один одного: «Власники електромобілів йдуть на деякі незручності заради навколишнього середовища. Найменше, що можна зробити у відповідь — не займати паркомісця, виділені для них».

За даними avianews.com, паркомісця знаходяться на другому поверсі багаторівневого паркінгу навпроти терміналу D. Стандартний тариф становить 30 грн за годину і 300 грн за добу. Плата за використання зарядного пристрою буде стягуватися окремо приватним оператором, який виконає монтаж обладнання та буде надавати послугу. Назву компанії і розцінки на зарядку в аеропорту пообіцяли надати пізніше.

Читайте також: 

фото: www.facebook.com/georg.zubko