Блокчейн платформа

Як скласти нефінансовий звіт і отримати конкурентні переваги?

10 жовтня в Києві відбудеться тренінг Sustainability reporting: a step-by-step way to transparency. На заході можна буде отримати рекомендації щодо складання нефінансової звітності за стандартами GRI (Global Reporting Initiative). Взяти участь у ньому запрошуються представники компаній, які дотримуються в своїй діяльності принципів корпоративної соціальної відповідальності, а також є відповідальними екологічно.

Серед доповідачів – голова правління мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук, засновниця Агенції змін Responsible Future Клавдія Шевелюк, а також гості – радники з питань сталого розвитку та засновники компанії Sustinere Марко Сіллер і Маріс Ойямуру (Естонія).

Чому питання нефінансової звітності є актуальним сьогодні? Окрім власне відповідальності бізнесу, сьогодні нефінансових звітувань і прозорості від компаній вимагають інвестори, партнери, клієнти, співробітники, суспільство тощо. В країнах ЄС компанії, що мають понад 500 працівників, щорічно звітують про вплив своєї діяльності для людства й планети. Без цього нині вже навіть важко усвідомити присутність на європейських ринках і бути конкурентоспроможним.

Під час тренінгу його учасники дізнаються, як обирати та залучати стейкхолдерів, а також як визначати KPI та показники, що вимірюють вплив бізнесу на соціальне середовище й довкілля. Визначення змісту та підготовка контенту для звіту, поради та підказки з естонського, шведського досвіду – теж у програмі.

Реєстрація на тренінг Sustainability reporting: a step-by-step way to transparency >>>