Українська Salt SPA Planet запроваджує стратегію сталого розвитку

Українська науково-виробнича фірма «ІНГРА ЛТД» розробила концепцію оздоровчого простору Salt SPA Planet і має на меті допомогти всім охочим мінімізувати ризики для здоров’я, викликані забрудненням повітря у великих містах.

«Ми розробили оздоровчий простір для дорослих та дітей із асортиментом послуг та товарів, створених природою. Адже віримо в силу та оздоровчий ефект природних факторів», – прокоментувала Responsible Future CEO& Co-founder Salt SPA Planet Вікторія Аверченко.

За її словами, особливо це важливо для жителів мегаполісів і міст, де несприятлива екологія  призводять до ослаблення імунітету, виникненню стресів та різноманітних захворювань, зокрема алергій, астми, інфарктів тощо. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 90% людей по ​​всьому світу дихають забрудненим повітрям, що приводить до 8 млн смертей на рік.

Отже, українська компанія взяла на себе зобов’язання зробити свій внесок у чисте повітря і запропонувала по всьому світу сеанси в соляних кімнатах, що відтворють мікроклімат природних соляних копалень. Разом із ними – програми детоксикації.

«Наші кімнати можуть бути реалізовані в громадських установах, лікарнях, дитячих садочках, а також у приватних будинках, готелях, фітнес-центрах та офісах», – розповіла Вікторія Аверченко.

Вона зауважила, що сьогодні компанія запроваджує стратегію сталого розвитку, яку розробила за підтримки менторки Клавдії Шевелюк в рамках програми She Exports (ред. – засновниця Агенції змін Responsible Future, консультантка зі сталого розвитку).

 

 

Пріоритетними для себе «ІНГРА ЛТД» визначила Ціль 3 сталого розвитку «Міцне здоров’я і благополуччя», Ціль 11 «Сталий розвиток міст та спільнот», Ціль 8 «Гідна праця та економічне зростання», Ціль 12 «Відповідальне споживання і виробництво», Ціль 17 «Партнерство заради сталого розвитку».

“Важливим є те, що компанія обрала для себе пріорітетний виклик і болюче питання, яке вирішує їхня послуга. Чисте повітря і покращення здоров’я вразливих верств населення, насправді, сьогодні актуально для всіх жителів мегаполісів. 50% людей на планеті вже урбанізовані, тенденція переїзду людей до великих міст невпинно росте. Отже вирішення питання доступу до чистого повітря і оздоровчі заходи вкрай затребувані в перенаселених містах, особливо в Східних країнах”, – зазначила Клавдія Шевелюк.

Читайте також: П’ять причин, чому бізнесу варто бути сталим. Інтерв’ю з радниками з Естонії