Раздельный сбор мусора

У Миколаєві обрали «Еко-школу року»

Проект «School Recycling» у Миколаївській області охопив 73 навчальні заклади. За 200 днів навчального року школи-учасниці рейтингу «Еко-школа року – 2019» зібрали понад 37 тонн пластику, макулатури і упаковки. Отримані ресурси лідери учнівського самоврядування використали на користь своїх навчальних закладів.

Загальноосвітня школа №32 посіла перший рядок рейтингу «Еко-школа року – 2019». Друге місце – школа №45, третє – Миколаївська гімназія №4. Усі вони отримали дипломи, кубки та грошові сертифікати для реалізації екологічного проекту в школі до кінця року.
Лучшая эко-школа 2019

Проект проводиться з метою підвищення рівня екологічно-просвітницької та природоохоронної свідомості молоді в загальноосвітніх навчальних закладах. Школярі створюють «еко-патрулі», проводять інформаційні кампанії, знімають соціальну рекламу, влаштовують тематичні виставки та флеш-моби.

Організаторами конкурсу є міжнародний молодіжний рух School Recycling World спільно з громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine та Агенцією розвитку Миколаєва. Серед партнерів проекту – компанії PepsiCo Україна, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Миколаївська міська рада.

Збирання і сортування відходів у школах. Кейс «PepsiCo Україна»

«Ми переконані, що успіх компанії нерозривно пов’язаний із розвитком місцевих громад та збереженням навколишнього середовища. Разом із миколаївськими школярами та партнерами ми сприяємо формуванню культури роздільного сортування відходів серед населення», – розповіла Наталія Фесюн, менеджер з комунікацій з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

Фото: PepsiCo Україна